SOBOTY Z ASTROLILITH czyli Astrologia Ewy Kornafel

SOBOTY Z ASTROLILITH

Rozpoczynamy od niezwykłych wykładów dotyczący historii kobiecości, które poprzedzają warsztaty, dzięki którym zdobywamy praktyczną wiedzę wykorzystania astrologii w życiu codziennym i uczymy się dbać o naszą energetykę przy wsparciu wiedzy astrologicznej. Uczymy się przywracać pierwotny kontakt z naturą, , dla zdrowia, zachowania witalności zgodnie z rytmami natury.

Terminy i tematy :

29 czerwca – wykład : Lilith w mitach i symbolice.

– warsztaty: Komunikacyjne szlaki energetyczne, czyli aspekty i konfiguracje:
Rozróżnienie małych i dużych aspektów, harmonijnych i nieharmonijnych.
Kolejna odsłona, dzięki której uczestnik zrozumie, dlaczego niektórzy ludzie ciągle zmieniają istniejący stan rzeczy, co wspiera każdego w życiowej drodze
da odpowiedź na pytanie, co można zrobić, by wykorzystać własny potencjał do maksimum.
„Cztery korzenie wszystkich rzeczy: Ogień, Ziemia, Powietrze, Woda” – Empedokles

ek
13 lipca – wykład : Planetarne archetypy kobiecości – Wenus i Luna w mitach

– warsztaty: Zodiak- ewolucja pojedynczego człowieka:
Dwanaście pól energetycznych- znaki zodiaku i ich jakości – charakterystyka.
Po tej części zrozumiałe się stanie, dlaczego Bykowi ciężko pojąć Strzelca, a Koziorożcowi trudno wyperswadować zapędy dyktatorskie.
Naprawdę, lepiej zrozumiemy bliskich…

24 sierpnia – wykład: Kobiecość w pełni: Lilith, Wenus i Luna

– warsztaty: Tranzyty i progresje planetarne. Analiza i interpretacja horoskopu.

Wykład odbywają się w godzinach 10:00-11:30
Warsztaty odbywają się w godzinach 12:00-16:30, w tym 30-minutowa przerwa

Prowadzenie: Ewa Kornafel – ASTROLILITH – filolożka, astrolożka, wielbicielka i badaczka prastarych mitów, która astrologię propaguje od 1998 roku. Jej nauczycielami byli Leszek Weres, Jarosław Gronert, Verena Bachmann, Claude Weiss. Aktualnie praktykuje astrocoaching, u najlepszych ekspertów w Niemczech by przenieść najlepsze praktyki w tej dziedzinie na teren Polski, w czym bezwzględnie będzie prekursorką. Szczególnie pasjonujące dla niej są kosmiczne archetypy kobiecości, stąd tak wielkie znaczenie przywiązuje do Lilith, Księżyca i Wenus w horoskopie. Autorka książki „ Lilith, zakazana kobiecość”. Od lat zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem horoskopów, doradztwem dla osób prywatnych i dla firm. Prowadzi kursy i warsztaty w Krakowie, Katowicach, Rybniku i Raciborzu. I po raz pierwszy w Warszawie.

NIEDZIELE Z TAŃCAMI BOGINICZNYMI –
BĄDŹ W SWEJ KOBIECEJ MOCY !

Zapraszam do tańca, by doświadczać swej mocy coraz lepiej i w pełni na każdym poziomie. Wprowadzenie dotyczące Bogini, która będzie Matronką danego spotkania poprowadzi Ewa Kornafel – AstroLilith. Tańce i procesy pracy z ciałem i w ciele, związane z tematem poprowadzi Justyna Durmaj (wspólnota Dzika Gracja). Celem warsztatów jest poznanie wielu możliwości pracy z ciałem (w tym m.in. tańce orientalne – brzucha, afrykańskie, combo, intuicyjne) i czerpanie radości z odkrywania ujawnianego w ten sposób potencjału. Dzięki temu nasze życie staje się bardziej świadome. Uczymy się słuchać ciała, siebie i swoich potrzeb.
Doświadczamy, że
– taniec wynosi nas tam, gdzie wzrok nie sięga,
– ruch uwalnia nas spod kontroli umysłu,
– ciało przekształca się w esencję,
– celem staje się być, czuć i doświadczać MOCY w pełni
– kształcimy świadomość ciała i dzięki temu świadomość siebie.

Wtedy Tworzy się przestrzeń dla nowych jakości. Uwalniamy często to, co skrzętnie ukrywamy.
Doświadczamy prawdy swoich możliwości. Otwieramy się na siebie i innych.
Doceniamy i eksponujemy nasz POTENCJAŁ.
„Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce” Paulo Coelho
Terminy i tematy:
30 czerwca – INANA. Wskrzeszenie Kobiecości. Ładowanie naszych akumulatorów mocy kobiecej.
14 lipca – HEKATE. Moc Sprawcza. Identyfikacja i realizacja potrzeb własnych.
Doceniam magię swoich potrzeb.
25 sierpnia – KALI/ KIRKE / Początek nowej „Ja”. Jak kreatywnie wykorzystać negatywne emocje by zachować balans emocjonalny. Transformacja emocji poprzez
doświadczanie.
Poniedziałki, godz. 19:00 „TAŃCE MOCY” – tańce i rytuały z Dziką Gracją – taniec i ruch jako wehikuł transformacji i uzdrawiania, budujący świadomość ciała i samoświadomość.

 

Szczegóły na :http://dzikagracja.pl/?sekcja=warsztaty&artykul=a7
***
Prowadzenie: Justyna Durmaj ( JuDu) – psycholożka, doradca rozwoju osobistego, twór¬czyni warsztatów i wspólnoty „Dzika Gracja”, które prowadzi od 2005 roku. Z „drugiej strony” PRowiec z ponad 20-letnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich. Koncepcję warsztatów tworzyła jako antidotum na wieloletnią pracę w korporacjach oraz zmagania z codziennymi wyzwaniami, często o wysokim poziomie stresu. Połączyła wyjątkowy wpływ pracy z ciałem, tańca orientalnego oraz odmian tańców afrykańskich na ciało i psychikę. Wykorzystała ich dynamikę w połączeniu z terapeutyczną pracą nad emocjami, towarzyszącymi życiowym wyzwaniom oraz trudnym sytuacjom życiowymi dla poprawy jakości życia, uwolnienia indywidualnego potencjału i wyzwolenia radości życia. Uczestniczki stają się dzięki inspiracji pozyskanej podczas warsztatów odważne w podejmowaniu znaczących decyzji, zyskują świadomość ciała i odkrywają głębię swojej kobiecości i seksualności. Doświadczają potęgi swojej mocy. Od jakiegoś czasu twierdzi, że jest „dostawcą narzędzi”:) (więcej na : www.dzikagracja.pl).

Nowość !!!
Sesje indywidualne z kosmogramem w Warszawie z Ewą Kornafel – 2 x 45 min ( 2 h) koszt : 300 zł
Najbliższe terminy: 28 i 2 czerwca, 12 i 15 lipca, 23 i 26 sierpnia
Zapisy : dzikagracja@dzikagracja.pl lub telefonicznie 695 131369.

 

Strona Ewy Kornafel:  http://astrolilith.eu/

Advertisements